Αναζητάς μόνιμη
εργασία με συναρπαστικό
μέλλον;

Έλα στην ομάδα μας και πάρε μέρος
σε μία μοναδική αποστολή!

ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΜΑΣ

Να φέρουμε τις δυνατότητες της επικοινωνίας σε όλους

Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΑΣ

Να δημιουργήσουμε την ομάδα που θα μας βοηθήσει να το πετύχουμε!

ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ

H υψηλή ποιότητα υπηρεσιών σύμφωνα με τις πιο αυστηρές διεθνείς προδιαγραφές

μέλλον;

Το όραμά μας

Η αποστολή μας

Συστατικό της επιτυχίας

Μήπως είσαι και εσύ ανάμεσα σε αυτούς που θα στελεχώσουν την ομάδα μας ως

WIND Team Leader
Στείλε τώρα βιογραφικό με θέμα:
WIND Team Leader & Περιοχή ενδιαφέροντος
[email protected]

Βασικές αρμοδιότητες ρόλου

  • Κύριες αρμοδιότητες του ρόλου αποτελούν η προώθηση υπηρεσιών Τηλεπικοινωνιών σε εταιρικούς πελάτες, με σκοπό την ανάπτυξη του πελατολογίου και την παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης
  • Εντοπίζει υποψήφιους πελάτες από τον επαγγελματικό και κοινωνικό χώρο αναπτύσσοντας το προσωπικό του πελατολόγιο
  • Προσεγγίζει και διερευνά τις ανάγκες των πελατών του μέσω προσωπικών ραντεβού
  • Εξυπηρετεί διαρκώς τους πελάτες του φροντίζοντας για την διαρκή προσφορά της βέλτιστης εμπειρίας/ικανοποίησης του προϊόντος και τους κινητοποιεί για αποστολή συστάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα

Παροχές

Σταθερός μηνιαίος μισθός
Επιπλέον Βonus βάσει επίτευξης στόχων

Συνεχής εκπαίδευση
Μηνιαία έξοδα κίνησης
Εταιρικό τηλέφωνο
Εταιρικό tablet

Διεύθυνση:
Εθνικής Αντιστάσεως 21 Σταυρούπολη, Θεσσαλονίκη

Στοιχεία επικοινωνίας:
6934279000
Σιορδίλης Βασίλης
Sales Director B2B – WIND